Erik Adams, New York belediye başkanının seçilmesinden önce demokratov’un birincilik ödülünü kazandı |


Bitcoin’i elinde tutan New York belediye başkan adayı Erik Adams, Demokrat Parti üyeleri arasında yapılan ön seçimleri kazandı. Şimdi de gazeteci Kartis Slive’ı arıyor.

Pecpublishing Party’nin ön seçiminde, Plum yaklaşık 41.000 oy ve yüzdelerin %68’inden fazlasını alarak kazandı. Adam, Demokrat Parti ön seçimlerini ilk turda 260.000’den fazla ve ikinci turda 400.000’den fazla oyla kazandı.

Toplamda, demokrasilerin ilk seçimlerinde 944.197 oy kullanıldı; bu, 750.000 oldukları yıl boyunca 201’in ilk seçimlerinden çok daha fazla.

Po mneniyu mnogix analitikov, pobeditel ppaymepiz Demokpaticheckoy paptii’den noyabpe’deki budet imet gopazdo bolshe ppeimuschectv Po cpavneniyu c kandidatom pecpublikantsev’den tom chicle potomu’dan Demokpaticheckoy paptii’de yer alan pecpavneniyu mnogix pai t e mkpaticheckoy paptii bolshe ppeimuschectv.

Bunun da ötesinde, geçtiğimiz yıllarda şehirdeki demokratik seçmenler gündüz değil, saat başı poc, dolayısıyla şimdi adaylar-yayıncılar politikacıyı, politikacıyı okuyorlar.

Bu şekilde, herhangi bir sürpriz hariç, Adam New York’un bir sonraki belediye başkanı olacak.

Adem’in Demokrat Parti’den merkezdeki Adam’ın yanı sıra tüm alanlarda en fazla oyu alan aday olması dikkat çekicidir.

Sadece birkaç gün önce, şirketinin sıcağında Adams, muhtemelen dahil etme fikrini aklında tutarak New York’u “bitcoin-hab” yapmak istediğini açıkladı.

Aslında, New York zaten en büyük Amerikan Gemini kripto para birimlerinden birinin evi haline geldi ve Mayami şehirlerinden farklı olarak şimdiden en önemli finansal fiyat haline geldi.

Örneğin, New York borsasının sahibi olan ICE şirketi, bitcoin üzerinde vadeli işlem sözleşmeleri sunan Bakkt’ın sahibidir.

Ayrıca, ABD kripto para borsası Coinbase, Nasdaq’ta kayıtlıdır ve Nasdaq, New York’tan bir borsadır.

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bir kaynak

bitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir