Cryptokit çarkta Coinbase 1Z00Z bitcoins’e aktarıldı |


İzleme hizmeti Balina Uyarısı işbirliği yaptıanonim kriptokit, bitcoin numarasını (1Z 00Z) kripto para birimleri Coinbase’de ticaret yapmak için Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük platforma taşıdı. Bu, yakın zamanda Nasdaq listesinde yer alan halka açık bir şirkettir.


İşlem komisyonu ihmal edilebilir bir 0.00011508 BTC veya itibari para olarak 3,6 dolar yarattı. Günlük transfer için bu rakam hiçbir banka tarafından sağlanamıyor, işlem hızından bahsetmiyorum bile.

Bu hafta diğer kripto para balinaları Binance 14.550 BTC’ye transfer edildi. Analitik şirket CryptoQuant’ın genel müdürü, en büyük kripto para biriminin satışı için baskının defalarca arttığına inanıyor.

Makalenin başlığının yazıldığı sırada, amiral gemisi kripto para birimi 1 485 $ ‘dan işlem görüyordu. Bu hafta, Bitcoin 2,500 $’dan 1 175 $’a düşüş gösterdi.

Cuma günü, BTC fiyatı biraz yükseldi ve bu, Bank of America’nın CMETC Group’tan bazı müşterileri için bitcoin vadeli işlemlerini onayladığı ve aynı gün piyasaya sürüleceği haberiyle aynı zamana denk geldi.

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bir kaynakbitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir