Çevrimiçi mağaza Wellbots, bitcoin ödemelerini ekledi |


Amerikan Akıllı TV Mağazası Wellbots ilan edildiböylece müşterileri artık altı kripto para birimi kullanarak alışveriş yapabilir.

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ve popüler Dai ve USD Coin’i (USDC) kabul etmekten bahsediyoruz.

O zamana kadar mağaza yalnızca Shop Power, Google Pay, PayPal, Amazon Power, Credit Card ve Affirm gibi geleneksel ödeme yöntemlerini kabul ediyordu.

Geliştirmeyi tavsiye ederken, Wellbots Genel Müdürü Phil Berdugo, şirketin kendi müşterilerini yaratmak için her zaman yenilikçi seçenekler aramaya hazır olduğuna dikkat çekti.

2019’dan beri Wellbots, elektrikli süpürge işinden elektrik güç kaynağına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunarak, art arda üç yıl boyunca en büyük 5.000 büyüyen ABD şirketine dahil olmuştur.

İnternet mağazalarında bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin ödeme şeklinde entegrasyonu giderek standart hale geliyor. Bunun nedeni, yeni bir varlık sınıfının yaygınlaşmasıdır.

Popüler ödeme sağlayıcısı Visa tarafından yayınlanan rapora göre, müşterileri Visa kartlarını kredi kartı destekli 1 milyon ödeme için kullandı.

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bir kaynak

bitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir