2 günde Ethereum hakkında bir belgeselin yazarları neredeyse 2 milyon dolar topladı |


Resmin yaratıcıları, gerçek dünyada blockchain uygulamasını gösterecek ve projeyi destekleyen geliştiriciler ve meraklılar topluluğu hakkında konuşacaklar.


Ethereum ile ilgili belgeselin yazarları iki günde başarıya ulaştı toplamak Resmin çekimi için 1,96 milyon dolar. Film yapımcıları Ethereum kripto para biriminde bağışları kabul etti. Toplamda, kullanıcılar 1.03 bin dijital para bağışladı.

Fon alma sayfasında, yapımcıların ilkbaharda Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin ve Ethereum Vakfı yönetici direktörü Aya Miyaguchi ile konuştukları söyleniyor. Resim, Ethereum blok zincirinin gerçek dünyadaki uygulamasını ve projeyi destekleyen geliştiriciler ve meraklılar topluluğunu gösterecek.

Film yapımcıları, karbon emisyonlarını dengelemek için toplanan fonların %2’sini bağışlayacak. Diğer bir %3 ise Ethereum proje geliştiricilerine hibe sağlayan Gitcoin Vakfı’na bağışlanacak.

Filme sponsor olan kullanıcılar, bağış miktarına bağlı olarak isimlerini kredilerde veya projenin web sitesinde görebilecekler. En iyi 20 sponsor, dijital sanatçı pplpleasr tarafından oluşturulan NFT belirteçleri biçiminde animasyon film afişleri de aldı.

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bir kaynak

bitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir