Polkadot (DOT) Artık Alfacash’te |


Alfacash, fiat ile (ve tam tersi) tamamen gözetimsiz ve otomatik bir şekilde takas edilebilecek 30 kripto para birimine sahiptir. Kullanıcılar artık platformda Polkadot (DOT) alıp satmanın keyfini güvenli ve kolay bir şekilde çıkarabilirler.

Puantiye Geçen yıl Gavin Wood (Ethereum’un kurucularından biri) tarafından başlatılan yeni ortaya çıkan bir blok zinciridir. Bu platform ve aynı adı taşıyan belirteci, kullanıcıların kendi platformlarını oluşturmalarına olanak tanır. kendi ağları (Parachains) benzersiz özelliklere sahip. Bu arada, Röle Zincirinde (Mainnet) işlemler, tahmini saniyede 1.000 işlem hızında onaylanıyor.

Ayrıca, bu blok zinciri “köprüler” oluşturmaya izin verecek: çeşitli blok zincirleriyle bağlantı ve etkileşim için yeni işlevler. Bitcoin (BTC), Alfacash’te bulunan Cosmos (ATOM), Ethereum (ETH) ve EOS.

Polkadot’un algoritma üzerinde çalıştığını belirtmekte fayda var. Hisse Kanıtı (PoS) geleneksel madencilik yerine, herhangi bir kullanıcının yerel jetonları stake edebilmesi ve uygun ödülleri alabilmesi için.

Başlamak kolaydır. git Alfacash, “Ver” veya “Al”ı seçin, DOT’u bulun, gerekli tutarı belirleyin ve uygun bir ödeme yöntemi seçin. Bu kadar!

Polkadot ile neler yapabilirsiniz?

  • Benzersiz blok zincirleri ve merkezi olmayan uygulamalar (Dapps) oluşturmak için ana ağı kullanın
  • Daha Hızlı İşlemler için Coin Kullanın
  • Gelecekteki kar için tutun. DOT halihazırda piyasa değerine göre 6. en büyük kripto para birimi ve fiyatı geçen yıl %1,746’dan fazla arttı.
  • DOT’a bahis yapın ve yılda %13’e kadar kazanın [Staking Rewards]
  • İstediğiniz zaman satın alın ve satın Alfacash!

Alfacash’in diğer planları

  • Dünya çapında uluslararası banka kartları için destek (ödeme / ödeme özellikleri)
  • 2021’de kendi Visa / Mastercard programı
  • İndirimler, özel programlar ve daha heyecanlı gönderiler Blog
  • Desteklenen kripto para birimlerinin tam listesini şurada bulacaksınız: bağlantı… Bunların arasında Bitcoin, XRP, Ethereum, Litecoin, Monero, Tether ERC-20 ve diğerleri var.

Abone olun ve Alfacash’in sayfalarındaki tartışmaya katılın Telgraf ve heyecan

Alfacash ekibi size teşekkür ediyor!

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

BitNovosti.com bu basın bültenini “olduğu gibi” yayınlamaktadır. Sağlanan bilgiler yazı işleri müdürlüğünden yatırım tavsiyesi olarak kabul edilemez. Okuyucu, bilgilerin bağımsız bir analizini yapmalı ve kendi tehlikesi ve riski altında bir karar vermelidir.bitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir