DJ David Guetta satılık 37 bitcoin lüks daire sunuyor |


Müzisyen, 2018 yılında Miami Beach’te bulunan gayrimenkulü satın aldı ve satışından 4,5 milyon dolar kazanmayı planlıyor. Ayrıca Ethereum’u ödeme olarak kabul etmeyi kabul eder.


Fransız DJ David Guetta çıkarmak Miami Beach’te satılık elit bir daire 14 milyon dolara. Bitcoin ve Ethereum’da gayrimenkul için ödeme kabul etmeyi kabul eder. Moskova saatiyle 14:10’daki cari döviz kuru dikkate alındığında, bir dairenin maliyeti 37.3 bitcoin veya 5.64 bin Ethereum’dur. Daire, Setai Residences kat mülkiyeti kompleksinin 37. katında yer almaktadır, alanı 223 m2’dir.

Guetta Emlak satın aldım 2018’de milyarder Richard LeFrac’tan 9,5 milyon dolara.Dj satışından 4,5 milyon dolar kazanmayı bekliyor.

Mayıs 2021’de, eski ABD Başkanı Ivanka Trump’ın kızının yaşadığı Miami’deki Arte Surfside lüks kat mülkiyeti, başladı ödeme için kripto para birimini kabul edin. Mülk sahipleri, SolidBlock ticaret platformu ile potansiyel alıcıların Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere birden fazla kripto para birimi ile satın almalar için ödeme yapmalarını sağlayan bir anlaşma imzaladı.

Nisan ayında, California emlak ajansı Caruso ilan edildi Bitcoin kirasını kabul etmeyi planlıyor. Ajansın genel müdürü, bu hizmetin hem konut hem de ticari mülkler için geçerli olacağını söyledi. Şirket, fonların bir kısmını kripto para birimine yatırdı ve Los Angeles’taki büyük alışveriş merkezleri The Grove ve Glendale’deki Brand’deki Americana ile ortaklıklar kurdu.

Mart ayında, Amerikan DJ 3LAU, NFT jetonlarını (değişmeyen jetonlar) kullanarak bir albüm satan dünyada ilk müzisyen oldu. Bundan 11,6 milyon dolar kazandı.

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bir kaynak

bitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir