PlanB, bitcoinlerini 1 milyon $ ‘a kadar tutacak |


Bitcoin’in gidişatını tahmin etmek için rezerv-giriş (S2F) modelini kullanmanın öncüsü olarak bilinen bir kripto analisti, bitcoin’leriyle belirli bir fiyat seviyesinde ayrılmaya hazır olduğunu söyledi.

PlanB, 517.300 abonesine, önde gelen kripto varlığını hedef fiyat seviyesinde veya sıfır seviyesinde tutmaya hazır olduğunu bildirdi:

“Bitcoin’e yaptığım yatırımı bir arama seçeneği olarak görüyorum. Ya sıfıra ya da 1 milyon dolara getireceğim ve (ilk) pozisyonumu belirleyeceğim. “

Daha önce bir kripto para birimi analisti Stoktan Akıma modeline dayalı olarak, bitcoin’in 100.000 $ ‘a ve hatta 288.000 $’ a ulaşacağını tahmin ettiyse, şimdi dikkati bitcoin’in büyüme potansiyelinin tersi bir hareketin risklerini aştığı gerçeğine odaklanıyor. yön.

“100-288 bin dolarla daha az ilgileniyorum çünkü 2024 ve sonrasında yarıya indirmeye odaklandım. Volatilite umrumda değil, anahtar asimetrik getiri (0 $ – 1 milyon $). ”

PlanB ayrıca geçen haftaki Bitcoin satışlarının on milyarlarca dolarlık büyük kayıplara neden olduğunu da sözlerine ekledi.

“Peki Mayıs’ta ne oldu? Zayıf eller Mayıs ayında yaklaşık 1 milyon BTC’yi 30.000 ila 35.000 dolar arasında sattı… Nisan ayında 55.000 ila 60.000 dolar arasında satın aldılar ve 20 milyar dolar civarında şaşırtıcı bir zarara uğradılar. İyi haber: Bu 1 milyon bitcoin artık güçlü ellerde. İçin [новичков] bu istikrarsızlık çok kritik olabilir. Mayıs ayında insanların ne sattığını hepimiz biliyoruz. Her zaman aynı karakterlerdir. “

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bir kaynakbitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir