Gelecek Partisi Muş İl Başkanı Çermi’den Bayram MesajıGelecek Partisi Muş İl Başkanı Av. Muhammed Gürkan Çermi, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

 

Başkan Çermi mesajında: “Bayramlar; sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü bağlarının güçlendiği, kardeşlik duygularının pekiştiği, paylaşmanın, dayanışmanın üst düzeyde sağlandığı çok özel günlerimizdir.

Sevdiklerimizle birlik, beraberlik içerisinde kutladığımız Ramazan Bayramı’nı bu yılda koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında evlerde kalarak, sevdiklerimizden ayrı kutlayacağız. Bu durumun hüznünü yaşıyorum. Tedbirlere uyarsak kısa zamanda kavuşacağız inşallah. Kalplerimiz birlik ve beraberlik içerisinde attığı sürece mesafelerin hiçbir önemi bulunmamaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve tüm İslam âlemine sağlık, huzur ve barış getirmesi temennisiyle tüm islâm aleminin bayramını en içten dileklerimle kutlar, koronavirüs salgını ile mücadele ettiğimiz bu günlerin geride kalmasını, sevdiklerimizle birlikte daha nice bayramlar geçirmemizi temenni ederim” dedi.

Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir