Avusturya Postası, NFT ve NFC kullanarak dijital posta pulları oluşturmak için |


Toplam 100.000 Crypto Stamp 3.0 tahsil edilebilir pul çıkarılacak ve bir tanesinin maliyeti 12 $ olacak. NFC çipleri kullanılarak, takas edilemeyen jetonların gerçekliğini doğrulamak mümkün olacak.


Avusturya Posta Servisi (“Oesterreichische Post AG”) oluşturacak Sınırlı sayıda üretilen Crypto Stamp 3.0 tescilli dijital pullarının yeni bir sürümü. NFC çipleri markaların içine yerleştirilecek ve bu sayede orijinalliklerini tesis etmek mümkün olacak.

Bunun için fungible olmayan tokenler (NFT) kullanılacaktır. Toplam 100.000 Crypto Stamp 3.0 pul çıkarılacak. Bir pulun maliyeti 12 dolar olacak. Pul alımı için ön sipariş bu yıl Haziran ayında açılacak. Avusturya posta servisi başladı üretmek 2019’da NFT jetonlarını kullanan pullar.

Daha önce biliniyordu yaratmak blok zincirindeki ilk komedi animasyon dizisi. Bu, FOX tarafından “Rick and Morty” animasyon dizisinin yaratıcısı Dan Harmon ile işbirliği içinde yapılır. Animasyon serisinin gösterilmesiyle birlikte, tokenize edilmiş dijital malların ve fungible olmayan tokenlerin (NFT) bulunduğu bir pazar açılacak.

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bir kaynak

bitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir